frst
Güncel

Somon Rengi Elbise Modelleri

Her daim şık görünmek isteyen kadınlar, her yılın trend renklerini öğrenip kombin yapma çabası içine girmektedir. Sizlere yardımcı olmak adına, yaptığımız küçük çaplı araştırma sonucunda gördük ki, 2015 trendleri arsında somon rengi çoktan yerini almış durumda. İster kumral olun, ister sarışın hiç fark etmez, tercih edeceğiniz somon rengi elbise modelleri arasından bir tanesi, kendi doğallığınızın üzerine ekleyeceği doğal görünüm ile kusursuz bir güzelliğe erişmeniz mümkün olacaktır. Her dönemin vazgeçilmezi olan üst bedeni saran balık elbise modelleri, 2015 yılında da yine somon rengiyle ön plana çıkacak gibi görünüyor. Elbise modeline karar verdiniz ve sıra geldi ayakkabı kombin etmeye, işte bu aşamada gümüş renginin somon rengiyle birleşmesinden doğan büyüleyici şıklık, sizler için en doğru seçim olacaktır.

Etrafınıza Işık Saçmak Sizin Elinizde

Vücut yapınızı da göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz somon rengi elbise, sizi katılacağınız ortamın gözdesi haline dönüştürebilir. Her kadın giyimi ve oluşturduğu tarzı için övgü bekler. Bu övgüyü hak etmek için de tabi ki, belli bir çaba sarf etmek gereklidir. Çok güzel bir elbise seçersiniz, ancak doğru aksesuarlarla taçlandıramadığınızda, elbisenin şıklığından eser kalmaz. Böylece siz de şıklıktan çok rüküşler kısmında yer alırsınız. Aynı zamanda çok abartılı aksesuarlarda elbisenin havasını söndürür ve direk kişilerin dikkati aksesuarlara döner. Mutlaka bir bayan aksesuarsız düşünülemez. Ancak önceliğiniz taşıdığınız kıyafeti ön plana çıkartmak ve bu doğrultuda aksesuarlarla elbiseyi süslemek olmalıdır.

Somon Rengi Hangi Model Elbisede Çarpıcı Bir Görüntü Oluşturur

Aslına bakılırsa sadece somon rengi ile değil, her renk ve her elbise modeli ile çarpıcı görünmek mümkündür. Burada önemli olan üzerinize denediğiniz kıyafetin sizin vücudunuza ne kadar yakıştığıdır. Örneğin; üst bedeniniz alt bedeninize göre daha darsa, yaka detaylı basenden oturan somon rengi elbise modeli, sizin için mükemmel bir görüntü sergileyebilir. Eğer omuz kısmınız genişse, o zaman yaka detaylı elbiselerden kaçınmalısınız. Bunu yerine üst kısım sade, basen kısmından hareketli elbiseler ilk tercihiniz olmalıdır. Unutmayınız ki, şıklığınız kendi seçimlerinizin yansıması olacaktır.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search