frst
Güncel

Pelerin Bayanların Kurtarıcısı Oluyor

Pelerin Kışın Yeni Trendi

Bayanlar için kış şıklığı oldukça önemlidir. Kalın montları, kabanları sevmeyen bayanlar için bu kış mükemmel bir trend ortaya çıktı. Bir çok bayan kış aylarında kıyafetleri kabanın altında görünmediği için şikayet eder. Bu yıl bayanlar pelerin modelleri sayesinde bu dertten kurtuluyor. Artık pelerinler sayesinde bayanlar kışın soğuğundan etkilenmeden kıyafetlerini sergileyebiliyor. Bu yıl pelerin renklerinde özellikle bordo kışa damgasını vuracağa benziyor. Modayı takip eden tüm bayanlar bu yıl pelerin şıklığından yararlanacağa benziyor. Bordonun yanı sıra pelerinlerde kışın klasik renkleri olan koyu renkler ve pastel renkleri de görmek mümkün.

Kendine Güvenen Bayanlar Pelerin Tercih Ediyor

Soğukların kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı son günlerde kış modasında kadınlar içlerini ısıtacak bir modelle tanıştı. Aslında geçtiğimiz kış kullanıma giren pelerinler, kendini çok gösterememişti. Bu yıl bayanlar kış gelmeden önce bile pelerin giymeye başladı. 2015 yılında Pelerinleri sokak modasında çok sık göreceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik bu yıl pelerinlerde geçen yıla oranla daha çok model bulmak mümkün. Boyun kısmı kürk detaylı ya da yası şal şeklinde olan pelerinler bile bulabilirsiniz. Ünlü markalar pelerinlere çoktan vitrinlerinde yer verdi. Herkesin zevkine uygun bir model bulmak mümkün. Pelerinleri kilolu bayanlar da rahatlıkla tercih edebilirler. Düşünülenin aksine pelerinler kilolu bayanları oldukça zayıf gösterir. Moda tasarımcıları küçük hanımlar için de yepyeni modeller hazırlamışlar, pelerin modellerinde onları da unutmamışlar.

Pelerin Nasıl Kombinlenir?

Bu yılın moda trendi olan pelerinleri kombinlemekte hiç zor değil. Bayanların pelerini tercih etmekteki amacı zaten kıyafetlerini göstermek. Bu nedenle taytlarla, şortlarla ve eteklerle pelerini kombinleyebilirsiniz. Pelerin kombinlerinde ayakkabı olarak isterseniz çizme, isterseniz de bot tercih edebilirsiniz. Cıvıl cıvıl renkleri bulunan pelerinlerle spor bir tarz da yakalamak mümkün. Çünkü bu kış canlı renkler de ön plana çıkıyor ve bu renkleri pelerinlerde de görmek mümkün. Tarz yaratmak isteyen bayanlar için bizim bu yıl ki trend önerimiz pelerinler. Dilediğiniz her yerde giyebileceğiniz modelleri kullanırken çok rahat edeceğinizden emmin olabilirsiniz.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search