frst
Güncel

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri:

21 Aralık ve 19 Ocak tarihleri arasında dünyaya gelen oğlak burcu kadını, burçlar dünyasının belki de en inatçı kadınıdır. Bu kadınlar, ayakları yere sağlam basan ve kendine güvenen kadınlar oldukları için, bir erkeğin hakimiyeti altına girmeleri oldukça zordur. Çalışkan ve inatçı olan bu kadınlar, genellikle kariyerler basamaklarını hızla çıkan kadınlardır. Müdür ya da kendi işlerinin sahibi olmak isterler. Oğlak burcu kadını, dışarıdan soğuk ve havalı görünen ama tanıdıkça sıcacık kalbi karşısında aşık olunası kadınlardır. Bu kadınların iç dünyalarında gizli bir hazine vardır. Ancak bu yönlerini herkese göstermezler. Gerçekten aşık oldukları adamlar için gereken her türlü fedakarlığı yapabilirler.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı:

Oğlak burcu kadını, her ne kadar ayakları yere sağlam basan kadınlar olsalar da, nerede bela varsa ona aşık olurlar. Aslında kendileri gibi duygusal bir burç olan yengeç ve balık burcu erkekleri ile birlikte olsalar, belki de kusursuz bir ilişki yaşayabilirler. Ancak bu kadınları genellikle ikizler burcu erkeği ya da akrep erkeği ile birlikte görürüz. Bu kadınlar, inatçı oldukları için aşk konusunda da uğruna savaşacakları bir aşk ararlar. Bu nedenle de kendilerinin tam zıttı erkeklere aşık olduklarını görürüz. Oğlak burcu kadınının aşk hayatı, oldukça hareketlidir. Bu kadınların ilişkileri, genellikle inişli çıkışlı birliktelikler olduğu için, hayatlarından heyecan ve tutku eksik olmaz.

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Bu kadınlar, lüks zevkleri olan kadınlardır. Bu nedenle çok çalışır, hayal ettikleri yaşam standartlarına kavuşmak için uğraşırlar. Oğlak burcu kadını, sürprizleri seven kadınlardır. Erkeğinin ona ilgi göstermesini bekler. Birlikte lunaparka gitmek bile bu kadınları mutlu eder. Haftasonu birlikte kahvaltıya gitmek, birlikte konsere gitmek kısacası partneri ile birlikte vakit geçirmek bu kadınlara çok iyi gelir ve karşılarındaki insana daha çok bağlanmalarını sağlar. “Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır?” diyorsanız, onun karşısında asla ağlamayın. Güçsüz erkeklere tahammül edemezler ve bu kadınların üzerine fazla düşmeyin. Size aşık olduktan sonra istediğiniz kadar üzerine düşebilirsiniz, ancak ilk tanıştığınızda fazla ilgi gösterirseniz korkup kaçabilirler.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search