frst
Güncel

Koç Kadını Özellikleri

Koç Kadını ve Sosyal Hayat

Bir İlkbahar kadını olan koç kadını erkeğinden daha güçlü ve belki de en tehlikeli kadınlardan birisidir.  Öncelikle Koç kadını cesurdur. Cesareti, gözü karalığa kadar çıkar ki bu yüzden de başını sık sık belaya sokar. Dik başlı olduğu için de birçok defa kendi çamuruna batmayı başkasının yardım eline tercih eder.

Koç kadını güçlü bir karaktere sahiptir. Bir nevi erkek Fatma diye tabir edilen Koç’lar, güzel olmaları ile de nam salmıştır. Küresel anlamda herhangi bir sektörün başındaki bir kadına bakın  – ister gösteri ya da sanat dünyası isterseniz de iş dünyası olsun fark etmez – mutlaka Koç burcudur.

Koç kadınının gücü, sosyal zekasından ve güzelliğinden gelmektedir. En net anlamıyla Koç burcu kadını ateş gibi parlar.

Koç Burcunun Grubu Ateştir…

Her burcun kendine özgü özellikleri vardır kabul ama her burcun da temsil ettiği bir element vardır.  Koç burcu, ateş grubunun en asil üyelerinden olduğu için tüm özelliklerini taşıyan bir koç burcu kadını tam bir afet-i devran olur çıkar. Yalnız duygularını çok uçlarda yaşayan Koç kadını pek ele avuca sığacak tipten kadınlardan değildir. Bu da onu yalnızlığı ile barışık bir kadın yapar.

Koç Burcu Kadınının Kötü Yönleri …

Koç burcu kadını, her kadının zaten içinde olan “Tripkâr” yanını biraz abartır. Koç burcu kadınının anlaşabileceği burçlar da bu bakımdan sabır taşı olmalıdır.

Gezmeyi, tozmayı çok seven Koç burcu kadını bu bakımdan ayarını da pek bilmez. Para biriktirmek ya da tasarruf pek ona göre değildir. Parayı sever sevmesine de onun tarzı deli gibi çalışıp deli gibi harcamaktır. Bu bakımdan maalesef bir ev kadını moduna çok zor girer.

Koç burcu kadınının aşk durumu ise oldukça karmaşıktır. Aşk denen şey de cinselliği de arayan birisi olduğu için seçicidir. Zordur Koç kadını kısaca zor…

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search