frst
Güncel

Kaş Nasıl Doldurulur?

Kaş Doldurma Paleti:

Bu yazımızda sizlere seyrek ya da aralarda boşluklar olan kaşlarınız için hem ekonomik hem de oldukça etkili ve kusursuz bir görünüm sağlayan bir paletten bahsedeceğiz.  Far görünümlü iki adet renk paleti, bir adet sabitleştirici jel, fırça ve tarağı bulunan NYX kaş  kiti, hem uygun fiyatı hem de etkisi ile ilk kullandığınız andan itibaren kendine hayran bırakıyor. Farklı tonlarda kaşlar için farklı renk seçenekleri sunan bu paleti fiyatı ise 29 TL.  Kaşlarınız zaman içinde seyreldiyse ya da doğuştan seyrek kaşlara sahipseniz, çeşitli yöntemleri duymuşsunuz demektir. Kalıcı boya ile yapılan kaş doldurma işlemleri, hem pahalı hem de zahmetli olabiliyor.

Seyrek Kaşlara Çözüm:

Teknolojinin gelişmesi ile birçok farklı seçenek sunan yöntem var, ancak bunlardan belki de en pratik ve ekonomik olanı bu tarz kitler oluyor. Hem gerçek kaş görünümü sağlayan, hem de kaşlarınızın görüntüsünü anında değiştirerek etkili bakışlara sahip olmanızı sağlayan bu kit, ” kaş nasıl doldurulur?” sorunuzun çözümünü de getirmiş oluyor. Geçtiğimiz günlerde pembe bir ruj almak için uğradığım Boyner mağazasında denk geldiğim ve marka sorumlusunun kaşlarımda denediği an hayran kaldığı NYX kaş paleti, uygun fiyatına rağmen oldukça iyi bir performansa sahip.

Kaş Boşluklarını Doldurma:

Kaşlarınız üzerinde yapılan en ufak bir uygulama bile bakışlarınız üzerinde bir anda değişiklik yaratabiliyor. Seyrek kaşlara sahip olduğum için aralarını doldurmaya ihtiyacım vardı ancak kalıcı boya ya da dövme gibi işlemleri tercih etmek istemedim. Bu palet, birçok yönden benim işimi görüyor ve daha iyisini bulana kadar uzun yıllar kullanacağım gibi görünüyor. Kaş boşluklarını doldurmak isteyenler için bu kaş kitini tavsiye ediyorum. Nasıl kullanacağınıza gelince; ilk olarak palette yer alan iki adet fardan kaşınıza yakın olanı fırça yardımı ile kaşlarınıza uygulayın. Boşlukların olduğu kısımlara biraz daha yoğun olarak uygulayın. Daha sonra sabitleyici jeli küçük parmağınıza sürün ve kaşlarınızı sabitleyin. Son olarak fırça şeklindeki tarağı ile kaşlarınızı tarayın. Kaşlarınızın daha yoğun ve kalın göründüğünü görecek ve bu yazıyı paylaştığım için bana teşekkür edeceksiniz.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search