frst
Güncel

En Yeni Makyaj Trendleri

2015 Makyaj Modası:

Moda dünyasının bu yıl üzerine yoğunlaştığı 60’lar modası, bu kış güzellik ve makyaj sektöründe de kendini gösteriyor. Bu yılın öne çıkan trendleri arasında yer alan 60’lar, bohem makyaj ile birlikte bu sezon makyaj modasına yön veriyor. 2015 makyaj trendleri, 60’lı yılların izlerini modern çizgilerle buluşturuyor. 60’lar makyajı, gün içinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tarza sahip. Gün içerisinde en sevdiğiniz kombinleri siz de bohem tarzı makyaj ile tamamlayarak, her zamanki görünümünüzden farklı bir görünüm yaratın. Yeni sezonun makyaj trendleri arasında, özellikle katlanma çizgisinin üzerine uygulanan eye liner’ın kuyruklu versiyonu ile birlikte kullanılması ön plana çıkıyor. Bu kış, bu tarz makyajlarla sıkça karşılaşacağız.

En Yeni Makyaj Trendleri:

Bu kış, geçtiğimiz birkaç yıldan beri olduğu gibi yine doğal makyaj moda, ancak onun yanında masum bir görünüm de oldukça önemli. Burada da makyaj trendleri içinde yer alan bohem modası devreye giriyor. Bu tarzın en etkileyici yanlarından biri, masum görüntüsü oluyor. Cildinizde sanki makyaj yokmuş edası ile yapılan bu makyajı, sezonun moda renkleri arasında yer alan gül kurusu tonlarında bir ruj ve tek kat sürülmüş maskara ile tamamlayın. Bu sayede, 60’lar makyaj modası ile yarattığınız etkiye hem modern hem de seksi bir görünüm kazandırmış olacaksınız.

60’lar Göz Makyajı:

60’lı yıllarda yapılan çekici ve seksi göz makyajları, 2015 kışında makyaj trendleri arasındaki yerini almayı başardı. Kışkırtıcı bakışlara sahip olmak istiyorsanız, önerimiz kızıl kahve tonlarında bir dumanlı göz makyajı olacak. Her ten rengine yakışan bu tonlarda bir makyaj ile bohem görüntüyü yakalayacak, modern bir makyaja da kavuşmuş olacaksınız. Hem gündüz saatlerinde hem de akşam dışarı çıkarken kullanabileceğiniz 60’lar makyaj modası trendlerini yansıtmak için makyaj çantanıza yeni parçalar eklemeniz gerekmiyor. Göz makyajınızı ve dudak makyajınızı yaparken birkaç ufak değişiklikle rahatlıkla bu etkiyi yaratabilirsiniz. Romantik görünümlü makyajın önde olduğu 2015 makyaj trendleri, genel olarak elmacık kemiklerini öne çıkarırken, göz makyajında ve dudak makyajında doğal dokunuşları yansıtıyor. Çıkık görünen elmacık kemiklerine sahip olmak istiyorsanız, mat bronz bir pudraya ihtiyacınız olacak.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search