frst
Güncel

En İyi Romantik Komedi Filmler

Romantik Komedi :

Romantik ama bir o kadar da eğlenceli ve komik bir film izlemeye ne dersiniz? Özellikle içinde bulunduğumuz şu soğuk kış günlerinde, pazar günü evde oturup film keyfi yaşamak isterseniz, eğlenceli bir kaç saat geçirmek için romantik komedi filmler iyi birer seçenek olacak. Eşinizle ya da ailenizle birlikte oturup, belki de tek başınıza televizyonun karşısına geçip keyifli bir film izlemek istiyorsanız, en iyi romantik komedi filmler hakkında hazırladığımız bu yazıdaki önerilere kulak verin.

Evinizde Bulunması Gereken Romantik Filmler:

1) Kadın Aklı Erkek Aklı

kadin-akli-erkek-akli-filmi

Kadın-erkek ilişkileri üzerine yapılmış en iyi romantik komedi filmler listesinde yer alan Kadın Aklı Erkek Aklı filminin başrollerini Katherine Heigl ve Gerard Butler paylaşıyor. 2009 yılında vizyona giren bu filmde kendi ayakları üzerinde duran ve romantik ilişkilerin kadını olan bir kadın ve çapkın bir erkeğin yaşadığı bir aşk hikayesi konu alınıyor. Klasik bir konu ama filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınızın garantisini veriyoruz.

2) Annie Hall

en-iyi-romantik-filmler

1977 yılında çevrilen film, romantik komedi filmler kategorisinde klasikler arasında yer alıyor. Yer yer güldüren, yer yer hüzünlendiren filmin başrollerini Woody Allen ve Diane Keaton paylaşıyor.

3) Pretty Woman

pretty-woman-izle

Kadın erkek ilişkilerine dair, kaliteli ve unutulmaz filmlerden biri. Başrollerini Julia Roberts ve Richard Gere’in paylaştığı film, bir hayat kadını ile zengin bir iş adamının maceraları konu alınıyor. Bu filmi bir kez izledikten sonra tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.

4) 50 İlk Öpücük

50-ilk-opucuk-filmi

En iyi romantik komedi filmler listesini hazırlarken, bu filmi atlamak olmaz. Hafızasını kaybetmesi sonucu, her günü kazadan bir önceki gün gibi yaşayan bir kadın ve ona aşık bir adamın hikayesi. Başrollerini Adam Sandler ve Drew Barrymore paylaşıyor. Eğlenceli, komik ve romantik bir film izlemek istiyorsanız, bu filmi tavsiye ediyoruz.

5) Aşka Yükseliş

Romantik bir gençlik filmi izlemek isteyenler için bu filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. En iyi gençlik filmleri arasında gördüğüm bu filmin 2.si çekildiğini öğrendiğimde de çok mutlu olmuştum. Aşka Yükseliş filmini izledikten sonra ikinci filmi de izlemelisiniz.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search