frst
Güncel

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep Burcu Özellikleri:

23 Ekim ile 21 Kasım tarihleri arasında dünyaya gelen akrep burcu kişileri, aklını ve mantığını çok iyi kullanabilen kişilerdir. İçgüdüleri gelişmiştir. Zaten onlar da bu iç güdülerine o kadar çok güvenirler ki, olacak bir şeyi önceden hissederler. Akrep burcu beyaza kara diyorsa, onun beyaz olduğuna ikna etmek oldukça zordur. Akrep burcunun özellikleri arasında belki de en belirgin özelliği özellikle erkeklerinin delici bakışlara ve şeytan tüyüne sahip olduklarıdır. Bu burcun yakışıklı olmayan erkeklerinde bile bir çekicilik vardır. Kendilerine özen gösterirler. Akrep burcu kadını da girdiği her ortamda dikkat çekebilen, zeki, güzel ve bakımlı kadınlardır.

Akrep Burcu Aşk Hayatı:

Çok çetrefillidir akrep burcunun aşk hayatı. Cinselliğe düşkün bir burç olarak bilinseler de, tek gecelik ilişkilerdense uzun süreli ilişkileri tercih ederler. Akrep burcu kişilerinin ilişkileri genellikle duygu iniş çıkışlarının yoğun olduğu, uzun yıllar bir küs bir barış devam eden ilişkilerdir. Akrep burcu erkeği de kadını da kolay aşık olan kişiler değillerdir. Onlar için güven çok önemli. Kimseye kolay kolay güvenmezler ve birine güvenmeden de aşık olmazlar. Aşık olduklarında ise kolay kolay vazgeçmezler. Birini akıllarına koydukları zaman, ne yapar eder onu elde ederler. Akrep burcundan olan kişiler, kıskanç bir yapıya sahiptirler. Özellikle sevdiği kişiyi ya da eşini kıskanmakta bu burcun üstüne yoktur.

Akrep Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar:

Akrep burcunun uyumlu olduğu burçlar balık ve oğlak burçlarıdır. Duygusal ve romantik yapısı ile oğlak burcu da balık burcu da bu burca mensup kişiler için ideal partner adayıdır. Birbirlerini çok iyi anlayacaklar, dengeleri sağlayacaklar ve mutlu bir beraberlik yaşayacaklardır. Ancak akrep burcu oğlak burcu ilişkisi, kıskançlıkların bol olduğu bir ilişki olacaktır. Çünkü oğlak burcu sınırlandırılmayı sevmez ve bir kafeste olduğunu hissettiği anda korkup kaçabilir. Ancak oğlak burcu öyle tutkulu öyle sevecendir ki, akrep daha ilk anda onda farklı bir şey olduğunu hissedecek ve kendini ona kaptıracaktır. Akrep burcunun aşk hayatı da genellikle böyle sorunlarla geçer. Eğer kıskançlık konusunda kendilerini frenlemeyi öğrenebilirlerse, oğlak ve balık burcuna mensup kişilerle mutlu beraberlikler yaşayabilirler.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search