frst
Güncel

2015 Uzun Hırka Modası

Hava hafiften esmeye başladığında, ilk gereksinim duyduğumuz kıyafetler arasında vücudumuzu saracak uzun hırkalar gelir. Dolayısıyla da yazın giydiğimiz tiril tiril kıyafetler yerini, yavaştan kışlık kıyafetlere bırakır. Bayanlar için şık olmak, hem çok kolay hem de çok zordur. Üzerinize alacağınız her kıyafet, sizlerin vücudunuzda orantısız noktaları kapatıcı özelliğine sahip olmalıdır. Ancak bu şekilde kusursuz bir görüntüye erişmek mümkün olabilir. Birbirinden çok farklı hayal gücüne sahip ünlü modacılar, bugün her beden ölçüsüne uyacak şekilde kısa ve uzun hırka modelleri tasarlamıştır. Tasarlanan bu modeller sizlerin gardırobunuzda yer almak için bekliyor.

Hırkanızla Tarzınızı Yansıtın

İster salaş bir görünüm yakalamak isteyin, isterseniz de klasik bir görünüm. Yeni trend hırka modelleri arasında, her tarzı yakalamanız mümkün olacaktır. Örneğin; üzerinize tam oturan deri bir pantolonla gömleği kombin edebilir, ayakkabı tercihi olarak da ince topuklu bileğinizi saran bir bot modeli seçebilirsiniz. Yaptığınız şık kombine bir de bileklerinize kadar uzanan dar kesim bir hırka eklediğinizde, girdiğiniz her ortamda gözlerin size yönelmesi kaçınılmaz olacaktır. Eğer salaş bir tarzdan hoşlanıyorsanız, seçeceğiniz parçalar dahilinde muhakkak şıklığı da yakalayabilirsiniz. Mini eteği, bir body ile kombin edebilir ve maskülen bir bot seçimi ile oluşturduğunuz tarzınızı, bol kesim örgü hırka ile taçlandırabilirsiniz. Sizlerin beğenisine sunulan 2015 uzun hırka modası, içeriğinde oldukça çeşitlilik barındırmaktadır. Tüylü, ekose, triko hırka modellerinin yanı sıra, kapüşon detayı kürk, iç astar kısmı yünden oluşan ve mont görevini üstlenen hırka modelleri de bulunmaktadır.

Hırka Seçiminizle Göz Doldurun

Önceleri hırka denildiğinde, akıllara basit bir kazak modeli gelirdi. Ancak son yıllarda oldukça değişik tarzları yansıtan ve kişilerin ön plana çıkmasını sağlayan trend hırka modelleri tasarlanması, birçok kişinin gardırobunu gözden geçirmesine neden olmuştur. Bugün dünyaca tanınan ünlü mankenler, sanatçılar dahi, yaptıkları hırka kombineleri ile günlerde gündemden düşmüyor ve adlarından söz ettirebiliyorlar. Peki, sizlerde katıldığınız ortamlarda kendinizden söz ettirmek istemez mi siziniz? Bunun için yapmanız gereken, özellikle kilo fazlalığınız varsa, vücudunuzun geniş kısımlarını örtecek hırkalar tercih etmek ve hırka modeline uygun kıyafet seçimiyle düzgün kombin yapmak olmalıdır.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search