frst
Güncel

2015 Kış Sezonu Bot Modası

Birçok kadın çevresi tarafından sergilediği ayakkabı tutkusu ile tanınır ve adından sıkça söz ettirir. Aslında her kadın farklı renk ve modelde ayakkabı sahibi olmak ister. Tabi bu biraz da maddi olanaklarla sınırlı bir durumdur. Ancak 2015 Kış Sezonu Bot Modası içinde her kitleye hitap eden oldukça şık ayakkabı tasarımları bulunmaktadır. Üzerinize aldığınız her parça, birbirini tamamlayan unsurlara sahip olduğu vakit tam anlamıyla bir şıklık gösterisi sunabilirsiniz. Bu parçalardan en gözde olanı ayakkabılar, aslında kadının vücuduna şekil veren en önemli detaylara sahiptir. Ayakkabı seçiminde görselliği kadar rahatlığı da çok önemlidir. Çünkü ancak rahat bir ayakkabıyla dik bir duruş sergileyebilir ve kendinden emin adımlar atabilirsiniz. Kadını çekici kılan da kendinden emin tavırları değil midir? Sizlerde kendinizden emin adımlarla yürüyebilmek için, kış sezonu bot modasına ayak uydurun ve ayakkabı dolabınızı zaman geçmeden renklendirin.

Botlarınızla Dikkat Çekin

Kış aylarının en gerekli ihtiyaçlarından biri olan botlar, aynı zamanda kişilerin en önemli aksesuarıdır. Bu aksesuarı ön plana çıkartmak tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlıdır. Seçeceğiniz 2015 bot modelleri arasından biri kıyafetinizle doğru kombin edildiğinde, sosyal çevrenizde ilk dikkat çeken botlarınız olacaktır. Örneğin; bu yıl oldukça trend olan maskülen bot modelleri, mini etek ve salaş bir mont ile kombin edildiğinde, kadına inanılmaz bir çekicilik kazandırıyor. Yine sokak modasında öne çıkan püsküllü botlar, tayt veya mini etekler ile kombini son derece şık bir görünüm sergilemekte.

Kadınsı Bir Stil Yaratın

Rahatlığınızdan ödün vermek istemiyor ama stil sahibi olmak istiyorsanız, bileğinizi kavrayan deri kısa botlar, kendinizin hazırladığı bir kombinle sizleri kesinlikle sitil sahibi yapacaktır. Kısa botları tayt veya dar pantolonla da kombin edebilir, isterseniz de farklı kesim hatlarına sahip eteklerde tarz oluşturabilirsiniz. Bununla beraber her dönemin vazgeçilmez bot modelleri arasında olan çivi topuk botlar, dolgu topuk botlar ve uzun çizmeler yine sizler için vitrinlerde yerini almış durumda. Ayrıca sokak modasında bu yıl sıkça rastlanacak olan diz üstü çizmeler, mini şort ve trençkot ile kombin edildiğinde, ortaya çıkan sonuç oldukça göz kamaştırıcı olacaktır.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search