frst
Güncel

2014-2015 Kış Çanta Trendleri

Şüphesiz ki, bir kadının en önemli aksesuarlarından biri çeşitli renk ve ebatlarda kullandığı çanta modelleridir. Tarzınızın tamamlayıcı unsuru olan çantalar, her zaman ki şıklığıyla 2015 yılı içinde de sizlere renk katacak. Bu yıl oldukça gözde olan katlanan çanta modelleri kişilere son derece havalı bir görünüm sağlıyor. Ayrıca kıyafet kombinize hareket katacak olan püsküllü çantalar da 2014 – 2015 Kış Çanta Trendleri arasında çoktan yerini almış durumda. Farklı desen ve ebatlarda tasarlanan zarf çantalar da birçok kişinin zevkine hitap edecek görsellikte hazırlanmış ve oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Klasik tarzdan uzaklaşmak istemeyen bayanlar için, yine omuz askılı rengarenk çanta modelleri oldukça göz alıcı görünüyor.

Çanta Seçiminizle Tarzınızı Yansıtın

Salaş giyim tarzı sizin vazgeçilmezinizse, o halde bu yılın yükselen sırt çanta modelleri tam sizin için tasarlanmış olacaktır. Giyimde 2015 yılına damga vuracak olan ekose modeli, çantalar üzerinde de oldukça fazla kullanılmış ve muhteşem bir görüntü sergilemiş durumda. Sade bir kıyafet kombini ile kullanılan farklı tonlarda ekose çanta, sizlerin göze çarpma noktanız olacaktır. Soğuk kış günleri herkes için iç karartıcıdır. Tercih edeceğiniz neon Renkli Çanta Modelleri, sizlere adeta yaz güneşinin iç açıcı ferahlığını katacaktır. Leopar tutkunları için, bu yıl sokak modasına uyarlanan leopar desenli çanta modelleri tasarlanmıştır. İstediğiniz ebatta olanı tercih edebilir, sevdiğiniz bir aksesuarla dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Farklı Bir Tarz Yaratmak Sizin Elinizde

Eski dönemlerin aksesuarları sizi daha çok cezbediyorsa, o halde 2014 – 2015 Kış Çanta Modelleri arasında asilliğiyle kendini gösteren dönemsel Retro çantalar, kesinlikle sizin tarzınızı yansıtacaktır. Her çanta modelinde olduğu gibi, Retro çanta modellerinde de istediğiniz renk ve ebatta çanta bulabilmeniz mümkün olacaktır. Bununla birlikte bu kış kumaş veya ip dokuma çantaları da oldukça sık karşılaşılacak çanta modelleri arasındadır. Sizlerin şıklığını daha dok çok parlatacak olan çantalardan bir kaçını mutlaka edinmeli ve kıyafet kombini ile tamamlayarak katıldığınız her ortamda şıklığınızdan söz ettirmelisiniz. 2015 yılı için tasarlanan muhteşem çantalar, çeşitli mağazalarda alıcılarını bekliyor. Hiç zaman kaybetmeden bu mükemmel görsellikten yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bu yazıyı yorumlayın


Search